fbpx

Kolm Õuna.

Keegi ei tööta üksi. Vähemalt meie valdkonnas mitte. Meil kõigil on oma tugevused ja nõrkused, aga oluline on see, et üheskoos muutuksime me paremaks kui eraldi. Nagu hea bänd, kes on üheskoos võimeline looma ühe kuldplaadi teise järel.

Me väärtustame igaühe arvamust ning ei karda vaielda erimeelsuste üle, sest päeva lõpuks teame me, et meid ühendab üks eesmärk – püüda alati olla maailma parim loovagentuur sündmuste korraldamiseks.

Meeskond.

Kolme Õuna meeskond on perekond ning klientidesse soovime me suhtuda nagu headesse sõpradesse. Me usume, et sõbralikkus, ausus, isiklik kontakt ning tahe lõpuni mõista, viib meie puhul alati parimate lahendusteni. Ja oma sõpradele tahame me pakkuda üksnes parimat.

Me ei ole arglikud kaasanoogutajad. Meil on oma arvamus ja me ei häbene seda väljendada, sest me austame oma sõpru. Me töötame teiega lõpuni koos, pühendudes jäägitult, et luua teie lugu just selliseks, nagu ta peab olema, sest me hoolime oma sõpradest.

Soovid liituda?

Sulle tundub, et meie ideed ning väärtused on sulle lähedased? Tahaksid proovida, mis tunne on olla selle bändi liige? Anna meile oma soovist märku, me võtame sinuga ühendust ja kui asjaolud sobivad, saame kokku ning põrgatame omavahel ideid. Kes teab, äkki viib see pika ja ilusa sõpruseni?

"*" indicates required fields

Accepted file types: pdf, xls, xlsx, doc, docx, jpg, png, jpeg, Max. file size: 20 MB.
Hidden
This field is for validation purposes and should be left unchanged.