fbpx

Kes me oleme?

Kolm Õuna on sündmusi korraldav loovagentuur, kelle juured on Tartus, kese Tallinnas ning häid partnereid üle terve Eesti. Me oleme sõbralikud, unistame suurelt, ei karda eksida ja töötame, kuni tunneme, et kõik on valmis. Me ei salli laiskust, standartseid lahendusi ja ebaprofessionaalsust. Kõige enam väärtustame isiklikku lähenemist ja avatud suhtlust, et muuta teie lugu selliseks, mis jääb meelde.

15 aastat kogemusi.

Meie meeskonna liikmed astusid oma esimesed sammud ürituskorraldusmaastikul juba siis, kui Valges Majas elas veel George W. Bush. Täna julgeme ennast pidada juba kogenud tegijateks. Ausus, selgus, lihtsus ja sõbralikkus on kliendisuhtluses olnud meie jaoks alati kõige alus.

Suuresti seetõttu saame tänasel päeval pakkuda oma abi suurele hulgale lojaalsetele püsiklientidele. Aastatega oleme kogunud märkimisväärse hulga teadmisi, tähistanud võite ning tunnistanud kaotusi. Kuid tänaseni kirjutame alla põhimõttele, millega kunagi alustasime – isiklik lähenemine, empaatia ja lennukas visioon on kolm jalga, millel õnnestunud sündmus seisab.

üritus, üritusturundus, ürituskorraldus, sündmus, sündmusturundus, sündmuskorraldus, korraldus, produktsioon, suvepäev, talvepäev, ettevõtte, kontsert, lavastus, disain, kolm õuna, jõulupidu, korraldus, agentuur, üritusturundusagentuur, sündmusturundusagentuur, pulm, pulmakorraldus, pulmad, sünnipäev, messid, messikorraldus, konverents, konverentsi korraldus, tehnika, helitehnika, valgustehnika, videotehnika, led, loovtöö, loovjuht, tekstikirjutamine, kliendiüritus, gala, messilahendus, sisekommunikatsioon, koolitus, koolitamine

Hakkame valmistuma?

Tundub, et võiksime koos edasi liikuda? Meil on selle üle väga hea meel. Kirjuta meile oma soovist lähemalt, lisa kindlasti enda kontaktid ja me võtame sinuga ühendust.

"*" indicates required fields

Hidden
This field is for validation purposes and should be left unchanged.