fbpx

Meie kogemus.

Parim sündmus algab alati suurest unistusest. Meie meeskonnal on pikaajaline kogemus selliste unistuste elluviimisel. Me alustasime kunagi erapeo korraldamisega kümnele inimesele ja mäletame siiani seda õnnetunnet ja erutust, kui see lõpuks teoks sai ning külalised meid laiade naeratuste saatel tänasid.

Tänaseks on väikesest kahemeheagentuurist saanud teotahteliste inimestega meeskond, kes on aidanud ellu viia tuhandete külalistega konverentse, galasid, kontserte ja palju muud! Õnnetunne ja erutus pole kuhugi kadunud, pigem on see ainult kasvanud. Ja see kasvab veelgi!

üritus, üritusturundus, ürituskorraldus, sündmus, sündmusturundus, sündmuskorraldus, korraldus, produktsioon, suvepäev, talvepäev, ettevõtte, kontsert, lavastus, disain, kolm õuna, jõulupidu, korraldus, agentuur, üritusturundusagentuur, sündmusturundusagentuur, pulm, pulmakorraldus, pulmad, sünnipäev, messid, messikorraldus, konverents, konverentsi korraldus, tehnika, helitehnika, valgustehnika, videotehnika, led, loovtöö, loovjuht, tekstikirjutamine, kliendiüritus, gala, messilahendus, sisekommunikatsioon, koolitus, koolitamine

Kliendiüritused.

Õnnestunud kliendiüritus on ettevõtte visiitkaart. Oleme aidanud sellega kümneid ettevõtteid, kellest paljusid on meil au pidada oma õnnelikeks püsiklientideks.

 • Taltech Labürindijooks

  Maailma kõige erilisem ülikooli sisseastumine.

  Taltech on üks meie nendest klientidest, kelle juurde läksime enda ideega ja ütlesime, et see on midagi sellist, mis tõstab teid esile kogu Eestis. Ja nad uskusid meid!

  Taltechi labürint tähendab seda, et abiturientidele antakse võimalus joosta ühe korra läbi keerukas labürint, kuhu on peidetud kuus erinevat punkti, kus peab lahendama erinevat tüüpi ülesandeid. Mida täpsem oled vastustes ning kiireim labürindi läbimisel, siis seda suurem tõenäosus on sellele, et riigieksamite tulemuste pärast stressama ei pea, sest esimesed 10 võistlejat saavad astuda Taltechi sisse ilma ühegi piiranguta!

 • Straumann tootetutvustus

  Usaldusväärse Šveitsi hambaimplantaadi tootetutvustus.

  Straumann on maailma suurim hambaimplantaatide tootja. Kliendi soov oli edasi anda nende tootele omast titaansest tugevust ja usaldusväärsust. Nutikate visuaalide ja kaunite ooperilauljate abiga lõime sündmuse, mis näitas Straumanni hambaimplantaate nende kõige tugevamast küljest.

 • Nautica keskuse avamine

  Naudinguteks loodud kaubanduskeskuse avamine.

  Tallinna kõige mereäärsema kaubanduskeskuse avamisel oli meie eesmärgiks ühendada kaasaegne linnakeskkond ja mererannale omane värskus ning avarus. Nautica tunnuslause “Naudinguteks loodud” pidi meie visiooni kohaselt rääkima lugu kaubanduskeskusest, kus külalisel on võimalik nii vajalikke oste sooritada kui ka naudinguterohket kvaliteetaega veeta. Uue keskuse aatriumis hõljusid viiuldavad näkineiud, meeleolu aitasid luua Daniel Levi ning ansambel Põhja-Tallinn.

 • Onninen kliendipäevad

  Legendaarsed kliendipäevad.

  Onnineni kliendipäevad on olnud meeletult toredad, sest töötasime koos kliendiga välja ürituse formaadi, saime paika eelarved ning saime üritust korrata väga lihtsa vaevaga. See andis kliendile paindlikkuse – kui on nõudlus järgmistele klientidele ägeda päeva korraldamises, kasutasime sarnast formaati. Muidugi polnud iga ürituse tegevused sarnased, kuna ka Onnineni enda müügiinimesed tahavad vaheldust!

 • Kopli 16 avamine

  Kaasaegne kortermaja Tallinna kultuurielu tuiksoonel.

  Kopli 16 korterelamu avamisel tahtsime edasi anda selle maja asukohale omast hõngu. Nooruslik vibe, mis Kalamaja, Telliskivi loomelinnaku ja Kopli uusarenduste piiril asuva maja ümber hõljub, sai ka kogu õhtu otseseks inspiratsiooniks. Koondasime ümbritseva elukeskkonna üheks õhtuks uude korterelamusse kokku, muutes maja kaasegse kunsti galeriiks, kus külalistel oli võimalik osa saada nüüdistantsulavastusest, imetleda Kärt Haameri viimaseid töid, elada kaasa ansamblile Lepatriinu, ning maitsta kohalike väiketootjate suupisteid ja jooke.

 • Taltech Viieraudne

  Taltechi tutvustussündmus, kus Kolmeraudsest sai Viieraudne.

  Taltechi sooviks oli kõnetada oma tulevasi tudengeid täiesti uuel moel, tutvustades samas ülikooli suundi ja võimalusi. Lõime Telliskivis asuvasse restorani “Kivi Paber Käärid” oma versiooni populaarsest telesaatest “Kolmeraudne”. Meie variandis sai kolmest rauast lausa viis, seeläbi saime rääkida Taltechi viiest põhilisest õppesuunast. Kohal oli parim versioon saatejuht Mihkel Rauast, sõna said nii õppejõud kui üliõpilased, stuudiobändina oli laval Taltechi tudengiansambel ning veebipõhist otseülekannet võisid jälgida tuhanded huvilised.

 • Hektor Hostel avamine

  Kaasaegsete võimalustega hosteli avamine Tartu moodsaimas piirkonnas.

  Hektor Hostel kannab endas tugevalt Tartu kõige kiiremini areneva piirkonna Aparaaditehase vibe’i. Meie sooviks oli tutvustada hosteli kõiki peatumisvõimalusi ning koondada avamissündmusesse kokku see energia, mis uues ööbimis- ja töökohas igapäevaselt valitseb. Lõime avamisõhtuks tüüpilise hostelipäeva näidiselu, tutvustades läbi erinevate tubade ja nende asukate uue maja kõiki võimalusi, ööbimispaigast bändi prooviruumini välja.

 • Hals Trading maja avamine

  Moodsa ja kaasaegse kontorihoone avamispidu.

  Hals Trading uus kontorihoone lõi ettevõttele senisest palju suuremad võimalused ja kõrgemad horisondid. Tähistasime seda sündmust koos töötajate ja heade koostööpartneritega. Serveerisime uue kontori- ja laohoone õuele püstitatud telgis kolmekäigulise õhtusöögi ning nautisime alati särava Lenna kontserti.

 • Raitwoodi uue tehasehoone avamine

  Puu ja tule laul.

  Kui kohtuvad puu ja tuli, võib tulemuseks olla katastroof. Kui aga mõistlikult ringi käia, võib tuli puitu hoopis tugevdada ja sellele uut kvaliteeti anda. Nenedest mõtetest lähtusime, kui aitasime Raitwoodil nende uut tehasehoonet avada. Korraldasime puidutööstuse südames suurejoonelise aga täiesti turvalise tuleshow, kus Lõuna-Eesti öös kohtusid Reigo Ahvena iidsed rütmid, lahvatavad leegid ja kaunid tantsijannad.

 • Linde tõstukivõistlus

  Suurejoonelise auhinnaga kahveltõstukite osavusvõistlus.

  Kas te teadsite, et kahveltõstukitega on võimalik ka osavusvõistlust pidada? Meie ka ei teadnud, kuni aitasime Eesti suurimal kahveltõstukite maaletoojal, Lindel võistlusi korraldada. Rajasime nende laohoonesse kolm erinevat takistusrada, kus üksteisega võistlesid 25 parimat kahveltõstukijuhti kogu Eestist. Kõige krooniks saime välja anda eriti magusa auhinna – parimad juhid pääsesid võistlema Euroopa meistrivõistlustele.

Galad.

Meie kindel usk on, et kõik sündmused on erilised. Mõned on aga pidulikumad kui teised. Oleme olnud abiks paljude väärikate ürituste väljatöötamisel, ideelahendusest kuni elluviimiseni.

 • Eesti Disainiauhinnad

  Eesti Disainiauhindade esimene online-gala.

  Me ei lasknud ennast koroonapiirangutest kohutada ja selleks, et Eesti Disainiauhindu anda üle samasuguse väärikusastmega nagu varasemalt, lõime esimest korda disainiauhindade ajaloos väärika online-gala, mida juhtis võluv tehisintellekt EDA. Stuudio küttis kuumaks Lexsoul Dancemachine, kohal olid disainieksperdid ja žüriiliikmed ning sündmust oli veebipõhise ülekande näol võimalik jälgida kõigil huvilistel.

 • Estiko 100

  Sajandipikkuse looga ettevõtte sünnipäev.

  Kui ettevõtte vanust saab mõõta sajandiga, on see Eesti mõistes harvaesinevalt väärikas nähtus. Aitasime Estikol elustada nende sajandipikkuse loo. Selleks tõime Kammivabriku sündmuskeskuses publiku ette muusikalise lavastuse ettevõtte ajaloost, kus üles astusid Eesti parimad näitlejad ja muusikud, valgus- ja visuaalkunstnikud. Kõrvalhoonetes oli külalistel võimalik nautida ettevõtte värvika minevikuga seotud näitusi ning pidu jätkus Eesti tippartistide saatel varaste hommikutundideni.

 • Rahvusülikool 100

  Eestikeelse ülikooli suur juubelisünnipäev.

  Eestikeelset kõrgharidust on võimalik olnud omandada juba sada aastat. Tahtsime selleks puhuks luua sündmuse, mis tutvustaks Tartu Ülikooli kui innovatiivset ja tulevikku suunatud õppeasutust, mis toetub pikaaegsetele traditsioonidele. Lõime selleks puhuks Eesti Rahva Muuseumis sündmuse, mis kandis pealkirja “Rahvusülikool 100. Tuleviku juured”. Kolmes erinevas peosaalis tõime publiku ette eestikeelsele kõrgharidusele pühendatud lavastuse, publikul oli võimalik kaasa elada mitmete eesti aritistide kontsertidele ning nautida väärikat ja pidulikku atmosfääri, mida nii suur juubel endas kindlasti kannab.

 • Tartu linna aumärgid

  Aasta, mida me kõik mäletame.

  Me kõik mäletame seda aastat, kus kogu maailm oli pea peale pööratud. Samas on Tartu linnas üks väga tähtis traditsioon – Tartu linna aumärkide gala. Sellel pisut keerulisel aastal pidime leidma koos Tartu Linnavalitsusega alternatiivse ja turvalise lahenduse, kuidas Tartu linna jaoks olulisi inimesi tänada.

  Otsustasime teha tele-otseülekande, kus sündmusel osalesid vaid auhinnasaajad. Tegemist on ajaloo esimese peoga, kus ülejäänud külalisi ei olnud kohal. Usume, et olukorras, kus sündmuste korraldus oli keeruline, oli see vähim, kuidas Tartu aukodanikke tänada.

 • Tartu linna ettevõtlusgala

  Tartu linna parimate ettevõtjate tunnustussündmus.

  Ettevõtlikud inimesed on alati tähelepanu. väärt. Lõime selleks puhuks endisesse Tartu Kammivabriku klubisse hõrgu atmosfääriga ruumi, kus pakkusime maitsenüanssidest tulvil kolmekäigulist õhtusööki ning aitasime Tartu Linnal oma parimatele ettevõtjatele tunnustust jagada.

Konverentsid.

Ajad, kus konverentsikorraldus tähendas ruumi rentimist ja projektori sisselülitamist, on jäädavalt möödas. Oleme viinud läbi aastate konverentsikorralduse taseme kõrgele.

 • Ülemiste City Future Forum 2021

  Esimest korda Ülemiste Citys.

  Ülemiste City on linn omaette. Ja mitte ainult linn omaette, kuid nende linnas elab ja töötab ka ääretult suur hulk tarku ning nutikaid inimesi. Ülemiste City tähistab neid teadmisi ja oskusi Future Forumiga, kus arutatakse seda, kuhu meid ümbritsev maailm areneb ning mida saame teha meie selle suunamiseks. Aitasime Ülemiste Cityt kogu programmijuhtimise ning produktsiooniga.

 • Kohalike Omavalitsuste Päevad 2021

  Kohalike omavalitsuste minifestival.

  Selleks, et Eesti elu muutuks üha kvaliteetsemaks, tõime meie riigi kohalike omavalitsuste esindajad Tartusse kahepäevasele konverentsile, kus koosolijatel oli võimalus kohtuda, ettekandeid kuulata ning mõtteid vahetada. Võõrustasime peaministrit, Euroopa Parlamendi saadikut, suursaadikuid, riigikogu liikmeid ning paljusid teisi, kes olid tulnud, et anda panus Eesti kohalike omavalitsuste tulevikule.

 • sTARTUp Day

  Baltikumi suurim ärifestival.

  sTARTUp Day on Kolme Õuna meeskonna jaoks meeletult eriline sündmus. Lauri on sTARTUp Day looja ning esimene peakorraldaja, Ermo ja Mart aga järgmised peakorraldajad. Seetõttu oleme viimase kaheksa aasta jooksul selle festivali kopsud, süda, luud ning lihased. Ja me ei kao kuhugi.

Messilahendused.

Messiboksi külastus võib olla elumuutev kogemus. Oleme seda paar korda näinud!

 • Adapter networking area

  Tarkus lööb põlema.

  ADAPTER on Eesti teadus- ja arendusasutuste vaheline ettevõtluskoostööplatvorm, mille eesmärk on pakkuda ettevõtetele kiiret ja lihtsat võimalust koostööks kõikide Eesti ülikoolidega, kõrgkoolidega ja teiste teadus- ja arendusasutustega. Nende sümboliks on lambipirn.

  Ja seda kõike me võtsime arvesse ka messiboksi kontseptsiooni loomises, mille eesmärgiks oli võrgustamiseks suunatud ala loomine. Üle 150 lambipirni, sadu meetreid kaableid ning lõppude lõpuks üks ääretult efektne ja silmapaistev lahendus.

 • Bauhubi messiboks

  Negroni bar? Why not.

  Bauhub on Eesti suurim ehitustarkvara, kes otsustas, et nad osalevad messil. Kuid mida sa teed ettevõttena, kes ei vaja Eesti ehitussektoris tutvustamist? Ikka kostitad ja pead meeles neid kõiki, kes sinu teenust kasutavad. Ja mis oleks selleks parem kui jutuajamised Bauhub Negroni baaris.

 • Postimehe Maamessi stuudio

  Otseülekanne Tartu kõige suuremalt sündmuselt.

  Postimees ja eriti Maaleht on pikaajaline toetaja Maamessil. Seetõttu on ka juba traditsiooniks muutunud, et Maamessilt tehakse otselülitusi, viiakse läbi intervjuusid ning antakse ülevaadet messil toimuvast. Aitasime Kolme Õunaga Postimehel luua nende üldise ala lahenduse, seadsime kogu vajaliku ülesse ning toetasime neid kogu messi vältel.

 • Fractory messiboks

  Startup, kellel pole piire.

  Fractory on juhtiv Euroopa tööstus- ning inseneeria startup. See tähendab seda, et nad toimetavad valdkonnas, mis oma olemuselt on väga konservatiivne. Fractory on alati purjetanud risti vastupidi sellele, mis selles maailmas toimub. Ja mis saaks olla parem, kui keset messi panna käima beerpongi turniir?

Sisekommunikatsioon.

Oleme korraldanud sisekommunikatsiooni üritusi, mis on aidanud meie klientidel meeles pidada neid, kes on tegelikult olulised meie igapäevas.

 • Mainor 25

  Veerand sajandit Eesti suurimat erakõrgkooli.

  Eesti suurima erakõrgkooli avamisest möödus veerand sajandit. Tähistasime seda pidulikku sündmust koos Mainori vilistlaste, õppejõudude, üliõpilaste ja koostööpartneritega. Kohalolijatel oli võimalik nautida sümfooniaorkestri etteasteid koos Eesti parimate ooperi- ning popsolistidega, ning tihedat ja vaimukat programmi. Õhtu küttis kuumaks James Werts oma bändiga nii, et vilistlaste taaskohtumisrõõmust kantud õhtu sai jätkuda varavalgeni.

 • Ühisministeeriumi avamine

  Viis ministeeriumi ühe katuse all.

  Kui viis ministeeriumi ühe katuse alla kolivad, siis saab edu võtmeks olla ainult koostöö. Seto rahvalaulikute abiga lõime uuele hoonele piduliku avamissündmuse, kus iidse leelo saatel ei lõigatud traditsioonilist avamislinti linti mitte läbi vaid sõlmiti kokku, sümboliseerimaks ühtsust ja tugevust, mida ühendatud ministeeriumid endas kannavad.

 • Tartu Teaduspark 30

  Teaduspõhine ettevõtlus tähistab enda noort iga.

  Tartu Teaduspark on Eesti üks vanimaid teadusparke, kuid maailma mõistes alles poisikene. See oli ka meie kliendi briif, kus suunis oli lõbus ja nooruslik pidu. Restoran Humalas korraldatud korralik Seto pido oli vastus sellele, mis aitas meelde tuletada kultuuri, mida Lõuna-Eestis ühiselt aetakse. Ansambel Zetod eesotsas Jalmar Vabarnaga panid ka kõige tantsuvõõrama inimese kergotama.

 • Prokuratuuri häkaton

  Kuidas me saame koos paremaks?

  Mitte ainult startupid ja tehnoloogiamehed ei tee häkatone. Jah – ka meie prokuratuur teeb seda. Miks? Selleks ikka, et areneda ja täiendada enda protsesse veel efektiivsemaks ja paremaks. Erinevate Tubade Klubi ja disainiagentuur Velveti strateegid Janno Siimar ning Pärtel Vurma olid selleks ideaalne lahendus.

 • Justiitsministeerium 99

  Vaikus enne tormi.

  Just nimelt vaikus enne tormi, sest järgmine aasta sai Justiitsministeerium 100. Selleks, et seda toredat tormi ootama jääda, vaadati tagasi möödunud aastale ja tähistati edukat ja juubeli eelset aastat Balti Jaamas hea muusika ning maitsvate toitudega.

 • Novo Nordisk suvepäevad

  Suvepäevad Lõuna Eesti ürglooduse keskel.

  Sügaval Setomaal, Piusa jõe ürgorus võõrustasime kahel päeval Novo Nordiski kollektiivi. Lõime selleks puhuks keerulise ülesannete reaga, orienteerumist nõudva maastikumängu, kus töötajad said end proovile panna erinevates teadmisi ja füüsilisi oskusi nõudvates ülesannetes. Õhtul oli võimalus osaleda team-building töötubades või saunas lõõgastuda ning koos kolleegide tulevikuplaane teha.

Kontserdid.

Kontserdilahendused Tommy Cashist Trad Attackini! Me armastame korraldada kontserte ja tunneme endid alati nende läbiviimisel meeletult õnnelikult!

 • Dagö x Humal

  Muusika, mida me kõik armastame.

  Me teeme vahepeal ise ka kontserte, harva, aga teeme. Üheks selleks võiks olla näiteks Dagö. Miks? Sest nad lihtsalt meeldivad meile. Seetõttu otsustasime kokku kutsuda sõbrad ja nende sõbrad ning veetsime meeleolukalt toreda õhtu restoranis Humal.

 • sTARTUp Night 2017

  Eesti kõige kuulsam räppar.

  2017. aasta sTARTUp Night on ehk kõige legendaarsem, kuna Kolm Õuna korraldas esimest korda ajaloos ürituse Turu 8 spordihoones, kust muideks on kasvanud nii Tanel Tein kui ka teised kuulsad Rocki korvpallurid.

  Aga see kontsert oli raju – 2000 külalist, 270-kraadi projektsioon, Tommy Cash. Imeline!

 • sTARTUp Night 2020

  Jälle see vastik aasta.

  Jälle see vastik aasta, aga õnneks enne seda kui me teadsime mis juhtuma hakkab. 2020. aasta jaanuaris valmis Tartu Ülikooli Delta hoone. Me tahtsime seda siduda sTARTUp Dayga ja otsustasime, et sTARTUp Night toimub maa-aluses parklas. Ja toimuski!

 • sTARTUp Night 2022

  Pass-pass-pass-pass patta tagasi.

  Kammivabriku sündmuskeskus on meile meeletult südamelähedane. Esiteks oleme me selle maja kõige esimese sündmuse korraldanud (Estiko 100), aga teisalt on seal lihtsalt alati kodune ja tore sündmusi korraldada. 2022. aasta sTARTUp Nighti otsustasime samuti seal teha. Ja miks mitte panna lavale meie lemmikud Trad Attack!

 • sTARTUp Night 2023

  Konverentsist peosaaliks.

  2023. aasta Night jätkub Kammivabrikus, kuid selle erinevusega, et kui eelnevatel aastatel oli kogu produktsioon vaid after-party ümber ehitatud, siis sel aastal korraldasime majas veel ka lisaks kahte konverentsi, VIP pidu, Solaride fund-raisingut ja palju muud. See oli aga väljakutse produktsioonile, kuna pärast igat sündmust ruum muutus, kuni toimus grande finale – sTARTUp Night! Esinejateks seekord Viljandi menubänd ANGUS!

Pulmad.

Pulmade korraldamine ei ole tõesti piece of cake. See on meeletu detailide meri, milles orienteerumiseks läheb vaja rohkem kui sirklit ja kompassi. Seetõttu on meie pulmad ka ehk alati väga eriliselt ja tavapäratult välja tulnud – ja seda kõige paremas mõttes!

 • Tanel ja Pirjo

  Romantiline pulm Lõuna-Eestis.

  Me kõik unistame maalähedasest pulmast, Tanel ja Pirjo unistasid sellest samuti. Seetõttu kutsusime külalised maagiliste Lõuna-Eesti metsade vahele, kus viisime läbi kõik pulmaga seonduva – registreerimisest õhtuse jalakeerutuseni.

 • Martti ja Kerli

  Linnapulm, mis ei unune.

  Martti ja Kerli soov oli abielluda Tartus, aga nii, et külalistel oleks terve aja huvitav ning see oleks kui rännak õhtus. Seetõttu sai päev alguse Toomkiriku varemetes, mille järel liiguti õhtustama restoran Hõlma ning pidu pidama restoran Kampusesse. Ja kui te arvate, et külalistele see solgutamine ei meeldinud, siis te eksite. Iga paari tunni tagant uus lokatsioon, kus viimases tõmbas peo käima meie kõigi lemmik NOEP.

 • Lauri ja Liis

  Festival? Jaanipäev? Sünnipäev?

  Tegemist oli ikkagi pulmaga, aga külalised seda ei teadnud, sest külalised arvasid, et tulevad tähistama jaanipäeva ning sünnipäeva. Kohale jõudes avastasid aga, et tegemist on üllatuspulmaga ning sündmus algas eriti armsa registreerimisega Peep-Ain Saare juhtimisel.

  Kuna aga pruutpaarile oli täiesti vastukarva korraldada klassikaline pulm, otsustasid nad korraldada MIDSUMMER festivali. Kokku viis lava, Zetod, Koit Toome, Küberünnak ja Karmo, food truckid, DJd, saunad ja nii edasi. Mida sa veel elult tahad?

Loovtööd.

Jutustame lugu, mis aitab sinu ideele kujundada vormi – olgu selleks tekstiloome või graafilised lahendused.

 • Tartu Loomemajanduskeskuse reklaam

  Loovtöö ja sisend videomeestele.

  Tartu Loomemajanduskeskuse soov oli luua ennast tutvustav reklaam. Kuna LMK-s on palju videotegijaid, siis selle tegemine polnud probleem. Küll aga olid nad hädas enda mõtete kirjapanemisel ja tervikuks moodustamisel. Läksime neile appi.

 • Valgamaa ettevõtlusvideo

  Ettevõtlus ei asu ainult Tallinnas.

  Valgamaal toimub palju ja eriti palju toimub seal ettevõtluses. Selleks, et seda välja kommunikeerida, on kõige lihtsam seda kirjeldada läbi videokeele. Aitasime luua stsenaariumi ning loovlahenduse video produktsiooniks.

Koolitused.

Loome täpselt sinu vajadustele vastava koolituspaketi ja keskendume neile teemadele, mida pead enese või oma meeskonna jaoks kõige olulisemaks.

 • Finnairi esinemiskoolitus

  Palju esinemisi, mis vajavad harjutamist.

  Finnairi üks osakondadest asub Tartus ning nende meeskonnas on palju inimesi, kel vaja aeg-ajalt avalikult esineda. Selleks, et need esinemised ladusalt ja enesekindlalt välja tuleksid, viisime neile läbi koolituse, kus õppisime ja harjutasime seda, mida laval teha tuleb. Koolitust viis läbi meie Tanel Jonas, kes on töötanud nii näitleja kui ka lavastajana.

 • Tartu Ülikooli majandusteaduskonna esinemiskoolitus

  Praktika varajases õppetöös.

  Kõik meie tudengid, kellest saavad tulevikus ettevõtjad avastavad end ühel hetkel fakti eest, et nad peavad minema laval rääkimaks seda, mida nad teevad. Õppejõud Tartu Ülikoolist aga mõtlevad selle peale ja seetõttu viisime läbi esinemiskoolituse tudengitele, et nad õpiksid juba varakult tähele panema nüansse, mis on olulised avalikul rääkimisel. Koolitust viis läbi meie Tanel Jonas, kes on töötanud nii näitleja kui ka lavastajana.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST!

Tundub, et võiksime koos edasi liikuda? Meil on selle üle väga hea meel. Kirjuta meile oma soovist lähemalt, lisa kindlasti enda kontaktid ja me võtame sinuga ühendust.

"*" indicates required fields

Hidden
This field is for validation purposes and should be left unchanged.